Chelsea 4 - 4 Liverpool

14. dubna 2009 v 22:49 | Lili |  Výsledky utkání
No, tak a máme teda po srandě . Byl to vážně neuvěřitelnej zápas se strašným zakončením...
Když Liverpool vyhrával v prvním poločase po brankách Alrbeoli a Alonsa (z penalty), myslela jsem, že už to má Liverpool skoro v kapse, ale potom dorovnal a dokonce zvýšil náskok Drogba, Alex a Lampard. Chelsea tedy v 76. minutě vyhrávala 3:2. Já sem to už chtěla vypnout, ale přepla jsem jen na Barcu s Bayernem (kde se prakticky nic nedělo, 1:1), pak jsem přepla zpět na Liverpool a vidím, že zase vyhrávají 4:3! Nechtěla jsem tomu věřit, Kuyt a Lucas dali góla, mezitím už vystřídali Torresa za N'Goga :-( To ve mě probudilo ještě naději v postup červených, ale po další brance Lamparda to už bylo jasný - zápas končí s výsledkem 4:4 a Liverpool tím pádem nepostupuje