Červenec 2010

Facebook grupa? :)

30. července 2010 v 21:55 | Nine |  Od věci

FERNANDO TORRES 9

Určitě mi dáte za pravdu, když prohlásím, že mezi ty nejnavštěvovanější stránky mezi mladými (a
nejen nimi) je facebook. K čemu mířím? :)
Tento blog, dalo by se říct, se "přemístil" na facebook - je to nejen praktičtější (jak pro adminy, tak pro návštěvníky), ale i rychlejší, jednodušší a samozřejmě navštěvovanější :)
Člověk klikne akorát na "Líbí se mi" (no vlastně ani nemusí, stránka je zpřístupněna všem :) a potom se mu všechny novinky zobrazí na hlavní stránce! Nemusí chodit na nějaký blog, pamatovat si jeho adresu, rozčilovat se, pokud zrovna nefunguje a otravovat se s řečmi, že už nemám čas a nestíhám...
A admini? Nemusí se přihlašovat složitě na blog, opět stačí najet jen do skupiny :) A hned je zahřeje u srdce, když vidí, že se nesnaží pro nic za nic a "líbí se to" aspoň pár lidem ;))

Ta skupina už funguje dlouho, přes rok dokonce, zažila velký nárust v době MS 2010 "překvapivě" :D Ale celé to rozjela Kris, když ji začla pravidelně aktualizovat asi letos v květnu. Prostě na ni také "přesunula" svůj blog o Fernandovi.
Domluvili jsme se a spojili své síly, aby pro všechny fanoušky Nanda vznikla fanstránka se všemi nejnovějšími informacemi, fotkami, videi, rozhovory, online výsledky ze zápasů... novinkami a to nejen ze života Torrese jako profesionálního fotbalisty... ;)
Nechci, abyste to brali jako nějakou reklamu nebo lanaření do skupiny, spíš jen oznámení - věrní fanoušci anebo pár návštěvníků tohoto blogu, by to třeba mohlo ocenit... :)

Takže se omlouvám za zbytečné obtěžování a popřípadě můžete vyjádřit svůj názor v komentářích :) Děkuji předem všem :)